مسیر درمان- دسترسی آسان به پزشکان و مراکز درمان
چاقی صورت وتاثیر آن بر زیبایی شما
چاقی صورت وتاثیر آن بر زیبایی شما

چاقی  صورت نقش بسزای در زیبایی صورت ایفا می کند . در دنیای امروز افراد زیادی هستند که به لاغری صورت دچارند  و چون صورت بخش مهمی در زیبایی هر شخص دارد. ممکن است فرد را دچار نگرانی  کند. در این مطلب به درمان طبیعی لاغری صورت می پردازیم.

ورزش هایی برای  چاق شدن و پر شدن صورت

ورزش صورت یکی از بهترین  روش ها برای حجم دادن و شکل دادن به صورت بدون نیاز به جراحی است . این کار نه تنها  باعث افزایش خون رسانی وبهبود گردش جریان خون در ناحیه صورت می شود ، بلکه باعث شادابی پوست صورت و پیش گیری از بروز

چین و چروک زود هنگام نیز می شود . این تمرینات ساده باعث می شوند صورت شما چاق تر و پر تر  به نظر برسد و بهتر از همه این که کاملا طبیعی ، بدون ضرر و هزینه است .

برای داشتن صورت چاق ، باید از لپ ها شروع کنید . به طور طبیعی لپ ها ماهیچه ای ترین بخش صورت هستند ، پس با تمرین دادن آن ها حجم ماهیچه ای صورت افزایش پیدا کرده و صورت چاق تر خواهد شد .

ورزش هایی برای چاقی  صورت

1-یکی  از انگشتان را درون دهان کرده و با لب ها به آن فشار وارد نموده  و سپس برای 5 ثانیه با تمام نیرو انگشت خود را بمکید.  انگشت را رها کرده و دوباره حرکت را انجام دهید. این حرکت را 15 مرتبه تکرار کنید . این عمل باعث میشود تا ماهیچه های لپ تقویت شده و خون رسانی به ناحیه افزایش پیدا کرده و صورت سرخ تر و پرتر به نطر برسد.

2- تا جای ممکن لب ها را جمع کنید و به حالت غنچه درآورید ، سپس لب ها را بدون این که بازشوند  به حالت لبخند تغییر شکل دهید . در این حالت نیز تا جای ممکن لبخند بزرگ تر کرده و 5 ثانیه در همان حالت بمانید. این حرکت را 15 بار تکرار کنید . متوجه خواهید شد که بعد از انجام این تمرین ، ماهیچه های صورت بسیار خسته شده اند ،  به خاطر این است که واقعا ماهیچه ها را درگیر کرده است و از آن ها کار کشیده است.

3- انگشت اشاره و انگشت وسط دست را بر روی لپ  قرار داده و به آهستگی به صورت دایره ای ماهیچه ها را ماساژ دهید .این عمل باعث تحریک ماهیچه ها شده و موجب میشود تا حجم آن ها افزایش یافته و صورت شما پر تر شود .

چاق کردن صورت با گیاهان

1- سیب زمینی

بهترین راه برای پر شدن صورت خوردن یک بشقاب پر سیب زمینی سرخ شده با سس است که باید هر روز میل شود .

2- آجیل

راه ساده و بی دردسر چاق شدن صورت ، مصرف روزانه 50 گرم از مغز ها مثل تخم  آفتاب  گردان ، بادام ، پسته ، فندق و… است . بهتر است روز اول کم تر بخورید تا جوش نزنید

3- خرما و انجیر

شیره خرما و شیره انجیر برای چاقی صورت خیلی موثر است .

منیع : کتاب مجموعه سلامت و زیبایی با طبیعت (تناسب اندام با گیاهان ) مهندس مهدی (فرشید) عماد